Lulaclinic.pl - znieczulenie komputerowe sleeperone

Hyperion X9 pro oferuje to, co najlepsze w technologii 3D, projekcje teleradiograficzne oraz szeroki zakres badań 2D.

Lulaclinic.pl - znieczulenie komputerowe sleeperone

Obrazowanie wysokiej rozdzielczości 2D/3D wsparte nowatorską technologią, możliwa do rozbudowania małych rozmiarów platforma urządzenia. Hyperion X9 pro spełnia wszelkie potrzeby diagnostyczne dzięki łatwemu dostosowywaniu się do przebiegu pracy oraz gwarantuje maksymalny komfort zarówno dla pacjenta, jak i operatora. Obrazy w jakości SuperHD dla zawsze perfekcyjnej diagnostyki, uzyskanej dzięki prostym i kompletnym procedurom. Pełna dostępność oraz przyjazny, w pełni dotykowy, innowacyjny panel sterujący. Pozycjonowanie w pozycji „twarzą w twarz”, gwarantujące maksymalny komfort zarówno pacjentowi, jak i operatorowi. Wysoka skalowalność i modułowość urządzenia Hyperion X9 pro umożliwia zmianę ustawień w zależności od Twoich potrzeb oraz rozbudowanie wersji podstawowej do zaawansowanej w prosty i opłacalny sposób

MULTIPAN (MRT).

Wielowarstwowy, panoramiczny obraz RTG ze stałym powiększeniem oraz z szerokim zakresem programów 2D po to, aby spełnić najbardziej specjalistyczne wymagania. Skanowanie z ekstremalnie wysokim poziomem szczegółowości, wysoką ortogonalnością oraz dokładnymi trajektoriami do badania uzębienia, stawów skroniowo-żuchwowych i zatok szczękowych. Automatyczna optymalizacja dawki i czasu dla dorosłych i dzieci.

FULL CEPH.

Zaawansowany system teleradiograficzny urządzenia Hyperion X9 pro oferuje program dla każdych wymagań diagnostycznych. Wysokiej jakości obrazy, ekstremalnie krótki czas skanowania oraz obniżona dawka promieniowania: najlepsza technologia cefalometryczna z najmniejszą wymaganą przestrzenią operacyjną wśród urządzeń dostępnych na rynku.

360-stopniowe obrazowanie 3D z niską dawką promieniowania oraz ultraszybkim skanowaniem w wysokiej rozdzielczości: od 75μm dla pełnego uzębienia do 68μm przy użyciu wyjątkowej funkcji XF (eXtended Function) łącznie z dedykowanym FOV, opracowanym w celu uzyskania najlepszych wyników przy każdym czasie ekspozycji. Pełna diagnostyka stomatologiczna, szczegółowe badania ucha wewnętrznego, ocena górnych dróg oddechowych i do zastosowań ENT.

Innowacyjność, moc i wszechstronność.

Maksymalna elastyczność dla Twoich diagnoz. Hyperion X9 pro jest w pełni konfigurowalny, a jego modułowa i skalowalna konstrukcja umożliwia przekształcenie z wersji podstawowej na bardziej zaawansowaną w prosty i opłacalny sposób. Niezwykła platforma urządzenia dostosowuje się do Twojej praktyki dentystycznej dzięki łatwo przemieszczalnemu sensorowi 2D PAN/ CEPH oraz teleradiograficznemu ramieniu, które może być zamocowane z obu stron. Najbardziej kompaktowy z dostępnych na rynku, hybrydowy system 3 w 1, przeznaczony do wysokiej jakości badań 2D i 3D.

Pola obrazowania (FOV)

FOV 6 X 6 CM

Wysokość 6 cm, aby móc zobaczyć strefy wokół łuku zębowego. Skanujesz tylko obszar, który Cię interesuje: połowy łuków lub strefy przednie, nie wspominając o powierzchni zgryzu lub podstawie żuchwy, dzięki czemu dawka przyjmowana przez pacjenta została zredukowana do minimum.

FOV 4 X 4 CM

Masz do dyspozycji największą rozdzielczość z dostępnych na rynku. Uchwyci każdy szczegół do 68 μm i przeniesie Twoją pracę na wyższy poziom. Możliwość przeprowadzenia analiz przy bardzo niskiej dawce i wyjątkowo szybkim skanowaniu (tylko 3,6 s) dla łatwiejszych badań morfologicznych w czasie rzeczywistym.

FOV 10 X 8 CM

Podczas jednego badania Hyperion X9 pro pokazuje pełne uzębienie dorosłego pacjenta, łącznie z zatrzymanymi trzecimi zębami trzonowymi, przy bardzo małej dawce i wyjątkowo szybkim skanowaniu (6,4 s) lub w wysokiej rozdzielczości do 75 μm.

FOV 13 X 16 CM

Powiększ widzenie, poszerz diagnozę: od wewnętrznego i zewnętrznego łuku zębowego do zatok szczękowych i czołowych. Otrzymaj komplet informacji z obszaru obejmującego górne drogi oddechowe, nos i gardło. Uzyskaj bardziej szczegółową ocenę każdego przypadku.

Analiza objętości

Lulaclinic.pl - znieczulenie komputerowe sleeperone

Oprogramowanie umożliwia pomiar objętości górnych dróg oddechowych. Dzięki temu, możliwy jest pomiar ilości materiału kościozastępczego potrzebnego do podniesienia zatoki. Oprogramowanie umożliwia również wykonywanie pomiarów w 3D.

Ocena implantów zygomatycznych

Lulaclinic.pl - znieczulenie komputerowe sleeperone

Pola obrazowania 13 x 8 cm i 13 x 10 cm FOV są perfekcyjnym narzędziem do planowania implantów zygomatycznych, ponieważ średnica 13 cm jest jedyną, która pozwala objąć pełny łuk zygomatyczny bez ucięć.

Badania endodontyczne

Lulaclinic.pl - znieczulenie komputerowe sleeperone

Leczenie kanału żuchwowego oraz identyfikacja mikropęknięć i resorpcji korzeni: wyjątkowa rozdzielczość 68 μm, unikalna dla Hyperion X9 pro, przenosi Twoje diagnozy na wyższy poziom.

Widok ucha wewnętrznego i środkowego

Lulaclinic.pl - znieczulenie komputerowe sleeperone

Dedykowane FOV 7 x 6 cm przy 68 μm zapewnia jasny i szczegółowy widok wszystkich struktur w uchu wewnętrznym i środkowym, takich jak okienko owalne, kanał półkolisty i kosteczki słuchowe.

Powrót

© LulaClinic 2020